Answers

2015-07-30T23:32:58+08:00

This Is a Certified Answer

×
Certified answers contain reliable, trustworthy information vouched for by a hand-picked team of experts. Brainly has millions of high quality answers, all of them carefully moderated by our most trusted community members, but certified answers are the finest of the finest.
Php. 150.00 because 750 ÷20= 37.5 so that 37.5 cost 1kg , 37.5x4=150 so that 150 is the answer for me ,if I'm wrong I will accept it
0