Answers

2015-07-31T17:43:37+08:00
Paano ba gagawin paki explain ......never mind n nga d ka naman important ok
0
2015-07-31T18:23:46+08:00
Ex: 2 Apples = P100
You want to buy 10 apples. So, how much would you spend?
The answer would be P500. Understood?
0