Answers

2015-08-27T08:51:37+08:00

This Is a Certified Answer

×
Certified answers contain reliable, trustworthy information vouched for by a hand-picked team of experts. Brainly has millions of high quality answers, all of them carefully moderated by our most trusted community members, but certified answers are the finest of the finest.
300.00 is the cost of 4 kg of mangoes
0
2015-08-27T12:40:28+08:00

This Is a Certified Answer

×
Certified answers contain reliable, trustworthy information vouched for by a hand-picked team of experts. Brainly has millions of high quality answers, all of them carefully moderated by our most trusted community members, but certified answers are the finest of the finest.
 300.00 ti bayad nah.:)
0
750 divided it by 10 kgs. = 75.00. then 75.00 x 4kgs. = 300.00 cost of 4 kgs. mangoes.
:)