Answers

2014-08-10T18:36:14+08:00

This Is a Certified Answer

×
Certified answers contain reliable, trustworthy information vouched for by a hand-picked team of experts. Brainly has millions of high quality answers, all of them carefully moderated by our most trusted community members, but certified answers are the finest of the finest.
Kara buy apples cost 5.67 and she buy also 10.97
how much all
0
2014-08-10T19:17:07+08:00

This Is a Certified Answer

×
Certified answers contain reliable, trustworthy information vouched for by a hand-picked team of experts. Brainly has millions of high quality answers, all of them carefully moderated by our most trusted community members, but certified answers are the finest of the finest.
If i bought 6 apples which costs 6.76 each,how much did i pay to the vendor?
0